Gratis bus transport

Gratis BUS til BANKO

hver onsdag i Rask Mølle hallerne.

Fra Vejle

Chauffør Torben tlf. 40460296
Skolegade v. Rema 1000 1735
Johanneskirken 1740
Vesterbrogade v. Unox 1745
Skyttehusgade v. Merlot 1750
Moldevej v. kirken 1753
Finlandsvej 1755
Lindved 1805
Vester Ørum v. busstop 1810

Fra Horsens

Retten i Hors. Godsbanegade 17.30
Vestergade v. Netto 17.33
Nørretorv 17.35
Møllegade v. Lendropsgade 17.37
Kildegade v. Skolegade 17.40
Nørregade 17.43
Beringsplads 17.48
Kongensgade over for Metha 17.50
Spedalsø Torv 17.53
Vejlevej 17.55
Vejlevej v. OK 17.55
Vejlevej v. NETTO 17.55
Ølsted BUSstop Hovedvejen 18.03
Løsning BUSstop Frederiksbergvej 18.10
Løsning BUSstop Vandmøllevej 18.11
Løsning Bøgevej 18.12
Rask Mølle Hallerne 18.30

Dette er ca. tider – GOD TUR